УПЛ: Рух врятував нічию у поєдинку з Олександрією

0
270
Рух та Олександрія зіграли внічию

У поєдинку 15-го туру української Прем'єр-ліги львів'яни змогли заробити очко, граючи в меншості.

Нічиєю завершився поєдинок 15 туру української Прем'єр-ліги між Олександрією та Рухом. Зазначимо, що львів'яни довелося догравати цей поєдинок у меншості після того, як усередині другого тайму було вилучено Климчука.

Цим уміло користувалися номінальні господарі. Олександрія відкрила рахунок на 80 хвилині, коли гарний гол вдався Мірошиченку. Однак утримати переможний рахунок команда не спромоглася. Вже під завісу поєдинку суддя призначив пенальті у ворота Олександрії, котрий чітко виконав Карабін – 1:1.