УПЛ: Зоря не змогла обіграти Колос і закінчила перше коло четвертою

Текст: ,  1 грудня 2022, 16:39
0
481
Зоря та Колос сильнішого не визначили

Луганський та ковалівський клуби не змогли визначити найсильнішого у матчі з перервою на повітряну тривогу.

Зоря та Колос закінчили перше коло української Прем'єр-ліги нічиєю в очному матчі. Зазначимо, що ковалівці двічі вели у поєдинку, однак утримати свою перевагу так і не змогли. На гол Болбата луганці відповіли влучним ударом із пенальті Булеці, а м'яч Чоботенка відіграли за допомогою взяття воріт Кірюханцевим. У такий спосіб фінальний свисток судді Блавацького зафіксував бойову нічию 2:2.

Також зазначимо, що поєдинок переривався тривалий час через повітряну тривогу, оголошену в Україні. А на 84-й хвилині матч було перервано майже на 10 хвилин через те, що на стадіоні Динамо в Києві зникло світло.