ЧС-2022: Бразилія та Хорватія зустрінуться у чвертьфіналі

Текст: ,  6 грудня 2022, 09:07
0
975
Бразильці розгромили Південну Корею

П'ятиразові чемпіони світу та фіналісти минулого мундіалю обіграли своїх суперників в 1/8.

Збірна Хорватії пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу з футболу у Катарі. Фіналісти Мундіалю-2018 обіграли в 1/8 сенсацію групового етапу команду Японії.

Основний та додатковий час поєдинку закінчився унічию 1:1, і переможця довелося визначати у серії післяматчевих пенальті. Тут на висоті себе показав голкіпер європейців, який приніс "шашкову" путівку до наступного раунду плей-офф.

Атаки: 121 - 172

У чвертьфіналі хорвати зустрінуться із командою Бразилії. П'ятиразові чемпіони світу в 1/8 фіналу також зустрічалися з азіатською командою - Південною Кореєю, але на відміну від європейців легко розібралися зі своїм суперником.

Долю матчу було вирішено вже на 36 хвилині, коли південноамериканці вели вже 4:0. Після цього бразильці зменшили свої оберти в атаці, почавши берегти сили для наступного поєдинку. Все, що змогли зробити корейці, так це забити гол престижу. 4:1 - розгромна перемога збірної Бразилії.

Бразилія - Південна Корея - 4:1

Голи: Вінісіус Жуніор, 7, Неймар, 13, Рішарлісон, 29, Пакета, 36 - Пек Сін Хо, 76.

Володіння м'ячем: 53% - 47%

Удари: 15 - 9

Удари у ворота: 9 - 6

Атаки: 111 - 104

ТЕГИ: ЧМ-2022сборная Хорватиисборная Япониисборная Южной Кореи