Текст: ,  15 грудня 2022, 15:19
0
698
У Валіда Реграгі немає претензій до своїх підопічних за матч із Францією

Валід Реграгі розповів про причини поразки своєї команди у півфіналі чемпіонату світу з футболу.

Причиною поразки збірної Марокко у півфіналі чемпіонату світу від Франції стала велика кількість травмованих футболістів. Так вважає головний тренер "атлаських левів" Валід Реграгі.

На думку фахівця, ті, хто вийшли на заміну лідерам, не мали достатньої майстерності, щоб протистояти французам.

"Ми втратили Агерда на розминці. Саїс та Мазрауї не вийшли на другий тайм. Це надто багато втрат для нас, але ті, хто зіграли, віддалися на максимум".

Проте проти Франції найменша помилка – це одразу розплата. Ми не можемо вийти у фінал із такою кількістю втрат, як у першому таймі. Після перерви вже все було краще. Проте нам не вдалося забити, команда, навпаки, пропустила другий гол.

У матчі за третє місце буде тяжко ментально. Дамо ігровий час тим, хто менше отримував його раніше. Хочемо стати третіми. Найголовніше – показати себе з хорошого боку. Продемонструвати, що футбол у Марокко існує, що у нас чудові вболівальники", - наводить слова тренера  L'Equipe.

Нагадаємо, що Франція вийшла у фінал ЧС-2022, де зустрінеться із командою Аргентини, яка у першому півфіналі розгромила Хорватію 3:0. Цей матч відбудеться 18 грудня. За день до цього 17 грудня пройде поєдинок за бронзові медалі, в якому зійдуться Хорватія та Марокко.