Малиновський дебютував за Марсель перемогою та жовтою карткою

0
1314
Марсель переміг у першому матчі Малиновського за команду

Український півзахисник провів перший поєдинок у чемпіонаті Франції з футболу.

Руслан Малиновський провів перший матч у складі свого нового клубу в Лізі 1. Як і очікувалося, тренерський склад Марселя не випустив українця у стартовому складі на гру з Труа. Українець з'явився на полі вже у другому таймі, на 67-й хвилині, коли Олімпік уже вів у рахунку 2:0.

Зазначимо, що першою ж своєю дією Руслан заробив жовту картку, виконавши підкат ззаду проти суперника.

Поєдинок так і закінчився з рахунком 2:0, і в чемпіонаті Франції Олімпік продовжує йти третім, набравши 39 очок у 18 іграх. Наступний матч команда проведе вже 14 січня, вдома проти Лор'яна.