Текст: ,  20 січня 2023, 09:07
0
3576
Роналду та Мессі

Футболісти зійшлися на полі у товариському матчі зірок Саудівської Аравії та французького ПСЖ.

Можливо, одне з останніх протистоянь на полі Кріштіану Роналду та Ліонеля Мессі. В Ер-Ріяді відбувся товариський матч між французьким ПСЖ та командою зірок чемпіонату Саудівської Аравії, за яку грали футболісти Аль-Хіляля та Аль-Насра.

Матч завершився надрезультативно, а перемогу в ньому здобула команда з Парижа з рахунком 5:4.

Перший тайм команди завершили за рівного рахунку, але не в рівних складах: поки на голи Ліонеля Мессі та Маркіньоса відповідав Кріштіану Роналду, який оформив дубль, Хуан Бернат отримав видалення.

Після перерви Серхіо Рамос, Кіліан Мбаппе та Уго Екітіке відзначилися у складі парижан, а у складі зірок саудівських команд відзначилися Чжанг Хьюн Су та Андерсон Таліска.

Товариський матч

Аль-Хіляль/Аль-Наср - ПСЖ 4:5

Голи: Роналду, 34 (пен.), 45+6, Чжанг, 56, Таліска, 90+4 - Мессі, 3, Маркіньос, 43, Рамос, 53, Мбаппе, 60 (пен.), Екітіке, 78.

Аль-Хіляль/Аль-Наср: Аль-Оваїс - Аль-Ганнам (Аль-Уджамі, 46), Чжанг, Аль-Болеахі, Абдулхамід - Мартінес (Каррільо, 61), Аль-Хайбарі (Канно, 61), Луїс Густаво ( Отайф, 85), Аль-Давсарі (Аль-Наджеї, 85) - Марега (Таліска, 46), Роналду (Перрейра, 61).

ПСЖ: Навас (Доннарумма, 62) - Хакімі (Пембеле, 62), Маркіньос (Данілу, 46), Рамос (Бічіабу, 62), Бернат - Солер (Гнарбі, 62), Руїс (Мендеш, 62), Санчеш (Вітінья, 46 (Карі, 85)) - Неймар (Заїр-Емері, 62), Мессі (Хусні, 62), Мбаппе (Екітіке, 62).

Попередження: Аль-Болеахі - Навас.

Вилучення: Бернат (пряма червона).

На 45+3 хвилині Неймар не реалізував пенальті (воротар).