Лунін - перший українець, який виграв клубний чемпіонат світу та грав на турнірі

iSport.ua,  12 лютого 2023, 07:41
0
3352

Андрій Лунін увійшов до історії українського футболу.

У неділю, 11 лютого, відбувся фінальний поєдинок клубного чемпіонату світу, в якому грали Реал та Аль-Хіляль. Переможцем зустрічі став мадридський клуб, який обіграв суперника з рахунком – 5:3.

У складі іспанського гранду на полі поєдинок провів український голкіпер Андрій Лунін.

Примітно, що Лунін – перший український футболіст, який здобув перемогу на клубному ЧС та брав участь у матчах турніру.

У 2009 році Дмитро Чигринський виграв трофей у складі Барселони, але не провів на полі жодної хвилини.

Зазначимо, що Лунін відіграв усі 90 хвилин в обох матчах - півфінальному проти Аль-Ахлі (4:1) та фінальному проти Аль-Хілаля (5:3).