iSport.ua,  15 лютого 2023, 23:53
0
425

Мадридський клуб наблизився до Барселони в турнірній таблиці.

У рамках 21-го туру чемпіонату Іспанії Реал на своєму полі приймав Ельче. Мадридський клуб не залишив шансів супернику, вигравши зустріч з розгромним рахунком – 4:0.

На восьмій хвилині перший гол у ворота гостей забив Асенсіо, який скористався передачею Карвахаля.

У середині тайму Реал здобув право на пенальті, який упевнено реалізував Бензема.

А перед перервою французький нападаючий оформив дубль, реалізувавши другий пенальті.

У другому таймі команди створили кілька моментів. Крапку ж поставив Лука Модрич, який забив на 80-й хвилині.

Зазначимо, що український голкіпер Реала Андрій Лунін провів весь матч на полі.

У турнірній таблиці чемпіонату Іспанії Реал йде на другому місці, відстаючи від Барселони на вісім очок. Ельче натомість посідає останнє місце.