Реал–Ельче. 4:0. Відео голів та кращих моментів матчу чемпіонату Іспанії

iSport.ua,  16 лютого 2023, 00:50
0
705

До вашої уваги найяскравіші моменти протиборства.

У рамках 21-го туру чемпіонату Іспанії Реал на своєму полі приймав Ельче. Мадридський клуб не залишив шансів супернику, вигравши зустріч з розгромним рахунком – 4:0.

У першому таймі в складі "королівського клубу" голами відзначилися Асенсіо і Карім Бензема. Форвард оформив дубль, забивши два голи з пенальті.

Після перерви півзахисник Реала Лука Модрич встановив фінальний рахунок, забивши четвертий гол на 80-й хвилині.

Український голкіпер іспанців Андрій Лунін провів всю гру на полі.