Зінченко: Ми показали, що в Арсеналу є яйця

Текст: ,  20 лютого 2023, 15:22
0
1120
Зінченко провів хороший матч із Астон Віллою

Український футболіст лондонського клубу задоволений перемогою своєї команди над Астон Віллою.

У рамках 24 туру чемпіонату Англії Арсенал на виїзді здобув важку перемогу над Астон Віллою (4:2).

Український півзахисник лондонської команди Олександр Зінченко поділився думкою про тріумфальну гру, в якій він забив перший гол у АПЛ.

За словами гравця, у першому таймі команда провалилася, але у другому зуміла переламати гру.

"Якщо чесно, гра в першому таймі була недостатньо хороша. Я взагалі не задоволений нею. У другому таймі ми показали характер, показали, що ця команда має яйця.

Щасливий, що допоміг команді забитим голом, але три очки для мене завжди були пріоритетом.

Мартінеллі – неймовірний гравець, ми всі знаємо про його якості. Він швидкий та небезпечний, постійно йде вперед. Його вихід на заміну дав нам швидкі ноги, але Лео також зробив чудову роботу, він теж важливий для нас", - цитує захисника Арсеналу Football London.

Цього сезону Зінченко провів 20 ігор за Арсенал у всіх турнірах, в яких забив один гол і виконав одну гольову передачу.