Текст: ,  21 лютого 2023, 14:54
0
339
Мудрик не може освоїтися у Челсі

Український футболіст ніяк не може призвичаїтися у новому клубі і до чемпіонату Англії.

У рамках 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі на своєму полі приймав Саутгемптон. Поєдинок закінчився мінімальною перемогою гостей – 0:1.

У другому таймі на полі з'явився український вінгер Михайло Мудрик. 22-річний футболіст не допоміг команді уникнути поразки, проте встановив антирекорд АПЛ.

Як повідомляє Football London з посиланням на Sky Sports, за 40 хвилин на полі Михайло 20 разів втрачав м'яч, що стало антирекордом АПЛ серед футболістів, які виходили на заміну у другому таймі.

Нагадаємо, Мудрик перебрався у Челсі у зимове трансферне вікно. За цей час він провів п'ять ігор, у яких не відзначився результативними діями.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що наступний тур АПЛ команди проведуть у синьо-жовтих пов'язках.