Ліга чемпіонів: Реал громить Ліверпуль, Наполі сильніший за Айнтрахт

Текст: ,  22 лютого 2023, 09:15
0
1358
Партнери вітають Бензема з голом у ворота Ліверпуля

Чинний володар трофею розпочав плей-офф сезону 2022/23 з ефектної гостьової перемоги.

Реал обіграв Ліверпуль у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Більше того, Реал знищив Ліверпуль, причому зробив це у гостях. А початок поєдинку залишився повністю за господарями, які забили двічі у ворота мадридців у перші 14 хвилин.

Однак далі чинні володарі трофею оговталися і почали забивати у ворота суперників, зупинившись лише на числі п'ять. 5:2 - на користь Реала, і матч-відповідь команд пройде 15 березня в столиці Іспанії.

Ліверпуль - Реал 2:5

Голи: Нуньєс, 4, Салах 14 - Вінісіус, 21, 36, Мілітао, 47, Бензема, 55, 67

Спокійніше пройшов матч Айнтрахт - Наполі. Гості з перших хвилин забрали контроль над грою та не давали ні на хвилину засумніватися у своїй перевазі. 2:0 - на користь італійського клубу, і це при тому, що неаполітанці не забили пенальті. На 36-й хвилині Хвіча Кварацхелія не зумів вразити ворота господарів.

Айнтрахт - Наполі 0:2

Голи: Осімхен, 40, Ді Лоренцо, 65