iSport.ua,  23 лютого 2023, 21:40
0
1230

Команда Олександра Кучера за відсутності Артема Довбика не змогла реалізувати свої шанси.

У четвер, 23 лютого, в рамках матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги конференцій Дніпро-1 зустрічався з АЕК Ларнакою. Кіпріоти розпочали поєдинок із перевагою після першої гри, в якій здобули перемогу – 1:0.

Головний тренер дніпрян Олександр Кучер не зміг розраховувати на головну зірку своєї команди Артема Довбика, який не встиг відновитись від отриманого пошкодження.

Джерело: СК Дніпро-1

Але навіть незважаючи на відсутність головної ударної сили, нинішній лідер УПЛ зумів володіти ініціативою протягом усього матчу. Український клуб більше володів м'ячем, більше завдав ударів по воротах, аніж суперник.

Але, на жаль, для того щоб перемогти, потрібно забивати голи. А у Дніпра-1 цього вечора були серйозні проблеми зі створенням справді небезпечних моментів і, особливо, з точністю - всього два удари у площину за 90 хвилин гри.

У другому таймі кіпріоти повністю віддали м'яч і сіли в оборону, щоб зберегти свою мінімальну домашню перемогу. І це їм вдалося.

За сумою двох матчів АЕК проходить далі, а Дніпро-1 припиняє свої виступи у Лізі конференцій. Тепер підопічні Кучера зможуть повністю сконцентруватися на чемпіонаті України.