Ліга чемпіонів: Ман Сіті громить Лейпциг, Інтер здобув потрібну нічию з Порту

Текст: ,  15 березня 2023, 09:08
0
931
Холанн знищив Лейпциг

У найпрестижнішому футбольному клубному турнірі Європи стали відомі імена ще двох чвертьфіналістів.

Манчестер Сіті та Інтер вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів сезону 2022/23. Чемпіони Англії на своєму полі не залишили шансів Лейпцигу.

Головним героєм зустрічі став норвезький нападаючий господарів Ерлінг Холанн. Форвард забив одразу п'ять голів у ворота німецького клубу та допоміг перемогти Ман Сіті з рахунком 7:0.

Тим часом у матчі Порту-Інтер була зафіксована нічия 0:0. Цей рахунок повністю задовольнив гостей із Італії, адже у Мілані вони перемогли мінімально португальців 1:0.