Йовічевіч: Повернутися до Роттердама, де все починалося, – це знак

iSport.ua,  15 березня 2023, 20:44
0
1464

Наставник "гірників "Ігор Йовічевич висловився про протистояння з Фейєноордом у Лізі Європи.

Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевич поділився очікуваннями від матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти Фейєноорда (перша гра - 1:1).

За словами фахівця, команда має запас, який завтра треба показати.

"Морально команда точно готова до такого рівня змагань. Ми знаємо рівень матчу, після зустрічі у Варшаві зробили певні корективи. Перша гра вийшла важкою, але сподіваємось, що тоді ми не показали свій найкращий футбол.

Думаю, у нас є запас потенціалу для свого найкращого футболу. Завтра битимемося з першої до останньої хвилини. Є добрий колектив, який неодноразово показував себе добре у матчах, де не був фаворитом. Ми приїхали виграти матч, проте це буде дуже важко зробити, адже на стадіоні Фейєноорда завжди фантастична публіка та атмосфера, але ми готові”.

Йовічевіч висловився про те, що свою першу гру з Шахтарем провів саме в Роттердамі.

Вчора було рівно вісім місяців з першого дня збору. Продовжується подорож, побудова нового колективу та фундамент нового проекту. Вже є міцний фундамент та світле майбутнє, хоча ми лише на початку становлення. Першого року показали, що тут гравці з характером і вони можуть йти до найвищих цілей – Ліги чемпіонів та Ліги Європи

Ми вже грали з Лейпцигом за вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зараз граємо за вихід до чвертьфіналу Ліги Європи – це добрий знак як для першого сезону.

Повернутися до Роттердама, де все починалося, – це знак, можливо. Після матчу буде зрозуміло, хороший чи ні, але віримо, що все має бути добре. Футболісти мають зрозуміти, що завтра треба провести найкращу гру в кар'єрі".

Наставник Шахтаря висловився про можливу серію пенальті у протистоянні з Фейєноордом.

"Пенальті – це лотерея, спокій та впевненість, що ти відіб'єш чи заб'єш. Якщо це вдалося зробити кілька разів на тренуванні, це ще нічого не означає. Все відбувається миттєво. Тоді в Ренні ми забили гол на останніх хвилинах і мали над суперником психологічне перевагу.

Пенальті – момент психології, твої тренування вчора не означають, що ти краще виконаєш сьогодні одинадцятиметровий. Вся справа у спокої та впевненості", - зазначив Йовічевич.

Нагадаємо, на ISPORT.ua буде доступна онлайн-трансляція матчу, яка буде доступна завтра, 16 березня, о 19:45 за Києвом.