iSport.ua,  19 березня 2023, 14:58
0
466

Одеський клуб у непростому поєдинку вирвав три очки.

У неділю, 19 березня, у рамках 18-го туру УПЛ Інгулець приймав Чорноморець. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Усі голи одеситів були забиті у першому таймі. Спочатку Гі Хадіда реалізував пенальті на другій хвилині, а вже під завісу 45-хвилинки ізраїльтянин віддав результативну передачу на Данила Алефіренка.

Інгулець зміг відповісти лише наприкінці другого тайму. Іван Головкін скоротив відставання від суперника, проте більшого клубу не вистачило.

Після 18 турів Інгулець йде на 10-му місці з 19-ма балами, а Чорноморець піднявся на 11-й рядок, набравши 18 очок.