Матч проти Англії дасть поштовх збірній України - Ротань

Текст: ,  27 березня 2023, 09:10
0
1511
Ротань прокоментував гру проти Англії

Виконувач обов'язків головного тренера "синьо-жовтих" прокоментував старт у відборі на Євро-2024.

Незважаючи на негативний результат у грі з Англією та продемонстровану на Вемблі гру, збірна України має майбутнє. Так вважає виконуючий обов'язки головного тренера команди Руслан Ротань. За словами фахівця, "синьо-жовті" не дотерпіли у першому таймі, що серйозно вдарило по психології та у результаті визначило результат.

"Вважаю, трохи не дотерпіли під кінець тайму. Звичайно, коли пропускаєш голи в роздягальню, то вже психологічно треба по-іншому налаштовуватись. Коли йдеш у роздягальню з рахунком 0:2 на табло, коли за 2 хвилини подвоюють, то це стає складним завданням. Тому що ми розуміли, проти кого ми граємо.

Ми грали проти Англії, проти сильної команди. Ви бачили, що майстерність цієї команди є на дуже високому рівні. Я можу сказати, що хлопці заслуговують на більше. У нас дуже хороша команда, потрібен час. Ви бачите, що ця команда здатна на більше.

Так, звісно, останній матч був півроку тому. Важко перша гра дається. Можна сказати, ми трохи омолоджуємося. Цей баланс, який у нас зараз є, він у майбутньому дасть дуже добрий результат і зробить хорошу команду. Але потрібен час. Ця перша гра проти сильного суперника показала, що майбутнє є.

Щодо підтримки, то було приємно бачити велику армію вболівальників. Хочемо подякувати нашим фанатам, а також фанатам збірної Англії, які також нас підтримували. Стадіон Вемблі - неймовірна атмосфера, не передати. Можна лише мріяти. Вважаю, що саме цей матч дасть поштовх нашій команді, аби досягти висот.

Коли заходили у фланг, ми втратили дуже багато м'ячів, тому в цій позиції я сподівався на те, що ми не втрачатимемо м'ячі і більше контролюватимемо гру. Із цим пов'язано.

Плюс випустив свіжих гравців у середину, щоб дати поштовх і все ж таки змогти переламати хід зустрічі, бути трохи активнішим попереду. Але, на жаль, нам не вдалося бути агресивними сьогодні.

Подекуди непогано контролювали м'яч, але терпіння не вистачало в деяких моментах залишати його у нас, не доставляти вперед раніше часу.

Розумієте, коли матч закінчився з результатом, який маємо на табло, то можна говорити зараз і виправдовуватися. Але перед грою маємо план, який ми бачимо. Ми розуміли чудово, що перші хвилини в першому таймі будуть для нас складними, збірна Англії пресуватиме нас, активно накриватиме, даватиме мало часу на роботу з м'ячем. У першому таймі потрібно було просто витримати цей тиск, добре контролювати м'яч.

І саме була ідея у другому таймі, що Циганков, який зараз справді у чудовій формі, я згоден з вами, мав вийти і зробити результат своїми успішними діями. Але, на жаль, ці моменти та плани не сходяться. Можна по-різному оцінювати це. Але це було моє рішення, я його ухвалив.

Щодо виходу Довбика на заміну, то, можливо, можна було трохи раніше. Проте Яремчук добре працював на оборону", - цитує Ротаня прес-служба УАФ.

Нагадаємо, що збірна України розпочала кваліфікацію на Євро-2024 з гостьової поразки Англії.