Молодіжна збірна України у результативному матчі поступилася Італії

iSport.ua,  27 березня 2023, 23:02
0
1809

Українські футболісти нав'язали боротьбу своїм опонентам, але клас італійців сказав своє слово.

У понеділок, 27 березня, у Реджо-ді-Калабрія відбувся другий товариський матч збірної України U-21 у рамках підготовки до літнього молодіжного чемпіонату Європи-2023.

Після перемоги над Данією (3:2) підопічні Руслана Ротаня зустрілися з однолітками з Італії.

На жаль, "жовто-сині" не змогли здобути другу перемогу поспіль, поступившись опоненту. На 19-й хвилині італійці подали штрафний із флангу, Маттео Ловато головою завдав удару, з яким практично впорався Руслан Нещерет. Але м'яч від його рук влетів у сітку воріт.

Маттео Ловато
Маттео Ловато // Джерело: Getty Images

У середині другого тайму українська молодіжка зуміла відігратися зусиллями Олексія Кащука. Після того як м'яч рикошетом від захисника потрапив до нього, форвард Сабаха завдав результативного удару по воротах.

Однак практично відразу ж Італія знову вийшла вперед. Під час однієї атаки італійські футболісти завдали три удари: перший відбив Нещерет, другий на себе взяла поперечина, але ось постріл Лоренцо Коломбо влучив точно в кут.

А ще через 12 хвилин все той же Коломбо оформив дубль, замкнувши головою навіс із флангу, і встановив остаточний рахунок матчу.

Лоренцо Коломбо
Лоренцо Коломбо // Джерело: Getty Images

Нагадаємо, що збірна України U-21 візьме участь у молодіжному чемпіонаті Європи-2023, який у Грузії та Румунії відбудеться з 21 червня по 8 липня. Команда Руслана Ротаня потрапила в одну групу з Румунією, Іспанією та Хорватією.