Ліга чемпіонів: Інтер сильніший за Бенфіку, Манчестер Сіті громить Баварію

Текст: ,  12 квітня 2023, 09:10
0
1314
Партнери вітають Лукаку з голом у ворота Бенфіки

У найпрестижнішому клубному футбольному турнірі Європи відбулися перші чвертьфінальні матчі.

Впевненими перемогами Інтера та Манчестер Сіті завершилися перші чвертьфінали Ліги чемпіонів. Італійський клуб на виїзді здолав португальську Бенфіку 2:0. Обидва голи були забиті у другому таймі. Відзначилися Барелла та Лукаку.

Бенфіка - Інтер 0:2

Голи: Барела, 51, Лукаку, 82 (пен.).

Бенфіка: Влаходімос - Жілберту, Антоніо Сілва, Морату, Гримальдо - Шикінью, Флорентіну (Нерес, 64), Маріу, Рафа Сілва, Аурснес - Рамуш.

Інтер: Онана - Дарміан, Ачербі, Бастоні (Де Врей, 90+1) - Думфріс (Д'Амброзіо, 86), Барелла, Брозович, Мхітарян, Дімарко (Госенс, 63) - Мартінес (Корреа, 63), Джеко (Лукаку) 63).

Попередження: Антоніо Сілва - Брозович, Джеко.

) - Мартинес (Корреа, 63), Джеко (Лукаку, 63).

Предупреждения: Антонио Силва - Брозович, Джеко.

Щодо чемпіонів Англії, то вони на своєму полі впевнено розібралися з переможцем німецької Бундесліги Баварією. Зазначимо, що гості дуже багато помилялися під час гри в обороні, за що й були покарані розгромною поразкою 0:3.

Манчестер Сіті - Баварія 3:0

Гол: Родрі, 27, Бернарду, 70, Холанн, 76

Манчестер Сіті: Едерсон - Аканджі, Діаш, Аке - Стоунз, Родрі - Б. Сілва, де Брюйне (Альварес, 67), Гюндоган, Гриліш - Холанн.

Баварія: Зоммер - Павар, Упамекано, де Лігт, Девіс (Канселла, 81) - Кімміх, Горецька - Коман, Мусіала (Мане, 69), Сане - Гнабрі (Мюллер, 80).

Попередження: Б. Сілва - Девіс, Павар

Чвертьфінальні матчі у відповідь цих команд пройдуть уже через тиждень, 19 квітня.

ТЕГИ: Лига ЧемпионовМанчестер СитиИнтер (Милан)Бавария МюнхенБенфика (Лиссабон)четвертьфинал