Колос здобув мінімальну гостьову перемогу над Інгульцем в УПЛ

Текст: ,  14 квітня 2023, 15:57
0
136
Мілько - автор переможного гола у ворота Інгульця

Ковалевці здолали команду з Петрового та наблизилися до першої п'ятірки лідерів чемпіонату.

Колос зумів перемогти у 21 турі УПЛ на виїзді Інгулець. Мінімальну перемогу гостям на полі в Петровому завдав точний удар ветерана команди Вадима Мілька, який був забитий після передачі іншого досвідченого футболіста ковалевців Володимира Лисенка.

Сталося це на 41 хвилині першого тайму, обидва колективи ще мали багато часу, щоб змінити рахунок на табло, проте більше в цьому матчі відзначитися нікому не вдалося.

1:0 - і Колос набирає 30-те очко у чемпіонаті і наближається до лідируючої п'ятірки.