Ліга чемпіонів: Реал та Мілан вийшли у півфінал

Текст: ,  19 квітня 2023, 09:11
0
1326
Реал без проблем обіграв Челсі у чвертьфіналі ЛЧ

У найпрестижнішому клубному футбольному турнірі Європи визначились перші учасники 1/2-ї.

Дива не сталося. Реал знову обіграв Челсі та впевнено вийшов у півфінал Ліги чемпіонів. Боротьба у матчі-відповіді, який пройшов у Лондоні, була рівною тільки в першому таймі.

Після перерви гості вже повністю контролювали гру та, забивши два голи зусиллями Родріго, знову здолали суперника з рахунком 2:0. Український вінгер Михайло Мудрик з'явився на полі у господарів на 67-й хвилині матчу та відзначився лише жовтою карткою.

Очікувані голи (xG): 1.95 - 1.53

Ще одним півфіналістом Ліги чемпіонів цього сезону став Мілан. "Россонері", після домашньої перемоги над Наполі 1:0, зуміли вистояти в Неаполі зігравши внічию 1:1, і вперше за 16 років зіграють у 1/2 турніру.

Наполі - Мілан 1:1 (за сумою двох матчів 1:2)

Голи: Осімхен, 90+3 - Жиру, 43.

На 22-й хвилині Олів'є Жиру (Мілан) не реалізував пенальті.

На 82-й хвилині Хвіча Кварацхелія (Наполі) не реалізував пенальті.

Володіння м'ячем: 65% - 35%

Удари: 22 - 6

Удари у ворота: 4 - 4

Фоли: 14 - 12

Очікувані голи (xG): 2.35 - 2.15

ТЕГИ: Лига ЧемпионовМиланРеал МадридНаполиЧелси Лондончетвертьфинал