Україна отримала першого за 10 років чемпіона Європи з вільної боротьби

Текст: ,  19 квітня 2023, 09:36
0
1194
Михайлов - чемпіон Європи 2023 року

Василь Михайлов завоював золоту нагороду у хорватському Загребі та перервав невдалу серію збірної.

Василь Михайлов виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи-2023 з боротьби, який триває у хорватському Загребі.

Український борець вільного стилю переміг усіх своїх суперників у ваговій категорії до 79 кг. У вирішальній сутичці Михайлов боровся проти чинного чемпіона Європи Георгіса Кугіумцідіса з Греції.

27-річний українець програв перший заліковий бал, однак у першій половині зустрічі вирвався вперед. У другій частині поєдинку Василь збільшив свою перевагу до двох очок та утримав її до кінця (3:1).

Для Михайлова це чемпіонство стало першим у кар'єрі. Також перемога спортсмена стала першою для чоловічої команди України вільного стилю за останні 10 років на європейській першості.

Востаннє українці тріумфували у 2013 році, коли борець Павло Олійник став чемпіоном у ваговій категорії до 96 кг.