Текст: ,  19 травня 2023, 09:46
0
350
Вест Гем вийшов до фіналу Ліги конференцій

Англійський та італійський колективи виграли у повторних півфіналах і вийшли до вирішального матчу.

Вест Гем та Фіорентина поборються цьогоріч за трофей Ліги конференцій. Представник англійської Прем'єр-ліги впевнено подолав у півфіналі супротив нідерландського АЗ. Після домашньої перемоги 2:1, лондонці перемогли суперника і на виїзді 1:0.

Ліга конференцій. Півфінал. 18 травня

АЗ - Вест Гем 0:1

Гол: Форналс, 90+4.

Попередження: Соучек, Керер.

АЗ: Райан - Сугавара, Бейкема, Хацідіакос, Керкез (М. Де Віт, 85) - Райндерс, Мейнанс (Д. Де Віт, 70), Класі - ван Бредероде (Ладо, 78), Павлідіс, Карлссон (Мердінк, 85).

Вест Гем: Ареоля - Керер, Зума, Агерд, Кресвелл - Соучек, Райс, Пакета (Даунс, 90+6) - Боуен, Антоніо (Інгс, 84), Бенрахма (Форналс, 75).

Володіння м'ячем: 65% - 35%

Удари: 12 - 9

Удари в площину: 3 - 2

Фоли: 10 - 6

Очікувані голи (xG): 0.46 - 0.81

Щодо Фіорентини, то італійцям довелося значно важче у протистоянні зі швейцарським Базелем. "Фіалки" несподівано поступились вдома 2:1, а тому мали обов'язково перемагати суперника на виїзді.

Гості змогли перевести гру до екстра-тайму, де вирвали перемогу вже на дев'ятій доданій хвилині.

Базель - Фіорентина 1:3

Голи: Амдуні, 55 - Гонсалес, 35, 72, Барак, 120+9

Попепредження: Бюргер, 89 - Ігор, 35, Раньєрі, 59, Гонсалес, 90, Іконе, 96, Бонавентура, 104, Барак, 120+9

Базель: Гітц - Ланг, Адамс, Пельмар - Калафьорі, Джака (Фрай, 88), Бургер (Малес, 105), Ндойє - Діуф, Огюстен (Зекірі, 81), Амдуні.

Фіорентина: Терраччано - Додо, Ігор Жуліо (Раньєрі, 55), Міленковіч, Бірагі - Бонавентура (Барак, 105), Амрабат, Кастровіллі (Мандрагора, 120+2) - Брекало (Іконе, 46), Гонсалес, Артур (Йовіч, 90).

Володіння м'ячем: 40% - 60%

Удари: 9 - 25

Удари у площину: 3 - 11