Текст: ,  24 травня 2023, 15:01
0
753
Дніпро-1 не впорався з Ворсклою

Дніпряни ускладнили собі боротьбу за чемпіонській титул в український Прем'єр-лізі.

Дніпро-1 значно зменшив свої шанси на здобуття чемпіонства в УПЛ цього сезону. У стартовому матчі 28 туру, дніпряни несподівано поступилися Ворсклі.

Матч, який вважався для підопічних Кучера домашнім і відбувався в Ужгороді, завершився з рахунком 2:1 на користь полтавців.

Відзначимо, що вже на третій хвилині номінальні господарі рахунок відкрили, утім ще до перерви команда Скрипника не тільки відігралась, а й вийшла вперед. У другому таймі команди вразити ворота одна-одної вже не змогли.