Текст: ,  6 червня 2023, 10:00
0
756
Штутгарт святкує перемогу над Гамбургом

"Шваби" не залишили супернику шансів у плей-оф і зберегли місце в еліті німецького футболу.

Стали відомі усі учасники німецької Бундесліги 1 наступного сезону. Останнім колективом, який забезпечив собі місце в еліті став Штутгарт.

"Шваби" у серії плей-оф не залишили шансів Гамбургу. Нагадаємо, що в себе вдома Штутгарт виграв з рахунком 3:0, а тому перед "червоноштанниками" стояло важке питання у матчі-відповіді, як вдома нейтралізувати відставання.

Господарі дуже вдало розпочали поєдинок на Фолькспаркштадіоні, відзначившись вже на шостій хвилині. Утім на більше їх не вистачило. Гості ж, перебудувавшись у перерві тактично, у другому таймі забили у ворота Гамбургу тричі. Таким чином Штутгарт переміг 3:1 на виїзді та 6:1 у серії і виступить у Бундеслізі сезону 2023/24.