Текст: ,  8 червня 2023, 09:10
0
884
Вест Гем виграв другу в історії Лігу конференцій

Лондонський клуб у напруженому матчі виборов єврокубковий трофей в суперника з Італії.

Вест Гем - переможець Ліги конференцій 2022/23. Цей титул лондонський клуб виборов у протистоянні з італійською Ромою.

Зазначимо, що фінальний матч, який відбувся у Празі на Фортуна Арені, пройшов у рівній боротьбі. Основні події у поєдинку розгорнулися вже після перерви.

Англійці відкрили рахунок на 62-гій хвилині реалізувавши пенальті за гру рукою гравця "фіалок". Утім вже за п'ять хвилин цифри на табло були 1:1, після влучного удару Бонавентури. А перемогу "Молотобійцям" приніс Боуен. Вінгер реалізував вихід сам-на-сам із голкіпером флорентійців, після відмінного пасу у виконанні Пакети.

2:1 - на користь Вест Гема і клуб рятує для себе сезон, адже завдяки перемозі зможе наступного сезону зіграти у єврокубках, а саме у Лізі Європи.