Мальту обурило суддівство у матчі відбору Євро-2024

iSport.ua,  20 червня 2023, 07:32
0
3817
Україна змогла перемогти Мальту

Мальтійці зробили гучну заяву після поразки українцям у кваліфікаційному поєдинку.

Федерація футболу Мальти залишилася незадоволеною поразкою збірної 0:1 від України у матчі кваліфікації Євро-2024.

На офіційному сайті організації у звіті про поєдинок мальтійці висловили обурення призначенням двох пенальті у їхні ворота, назвавши рішення арбітра сумнівними.

"Не вперше на міжнародній арені збірна Мальти стала жертвою суперечливих рішень арбітра, оскільки Україна змогла перемогти лише завдяки голу з пенальті - подарунку від французького арбітра Рудді Буке.

Це був другий пенальті, призначений у ворота Мальти у другому таймі. Два дуже сумнівні рішення. Перше після втручання ВАР, але нереалізоване зірковим гравцем Ярмоленком, а друге було призначено за неіснуючий контакт Жана Борга з тим самим Ярмоленком.

Слід похвалити Мальту за її жваву гру, команда точно не заслуговувала на залишення поля без очок. Підопічні Мікеле Марколіні чудово провели перші 45 хвилин, грали переважно на половині поля України, створивши кілька гольових моментів. Голкіпер Генрі Бонелло вперше вступив у гру, відбивши удар Ваната на кутовий. Це був єдиний удар українців у площину воріт у першому таймі. Мальта високо пресингувала та змусила українців помилятися на своїй половині поля.

За п'ять хвилин після старту другого тайму господарі поля отримали пенальті після втручання ВАР за гру рукою у штрафному майданчику. Проте капітан збірної України Андрій Ярмоленко пробив у перекладину. Це могло призвести до незаслуженої переваги у рахунку.

Проте на 69-й хвилині збірна України здобула другий пенальті, коли Жан Борг нібито збив Ярмоленка. Це дуже суперечливе рішення французького рефері. Цього разу пенальті виконав Циганков. Гравець Жирони не помилився із 11-метрової позначки, що стало вирішальним", - написали на офіційному сайті Федерації футболу Мальти.

Огляд матчу Україна - Мальта (1:0)