Румунія вимагає технічної поразки для збірної України U-21

0
23052
Румуни вважають, що українці здолали хорватів із порушенням регламенту

Команду Ротаня звинуватили у порушені регламенту і вже подали скаргу Міжнародної федерації футболу.

Румунія не змогла виграти у чесній боротьбі на полі і тепер намагається здолати нашу збірну у кабінетах. Нагадаємо, матч молодіжного Євро-2023 між Україною та Румунією завершився перемогою підопічних Ротаня 1:0.

Після цього румуни, які є господарями турніру, втратили шанси на продовження боротьби. Утім, як повідомляє PlaySport.ro, федерація футболу країни вирішила залишити собі шанси на вихід до чвертьфіналу неспортивними методами.

Румунська сторона вже звернулася в FIFA із звинуваченням, що збірна України порушила регламент, коли випустила в матчі 1-го туру групового етапу Євро-2023 проти Хорватії (2:0) Георгія Судакова і Анатолія Трубіна.

Згідно з правилами, гравець молодіжки може зіграти тільки через 48 годин після його останньої появи в складі національної команди.

Трубін відіграв 90 хвилин проти Хорватії, а Судаков вийшов на поле на 84-й хвилині. Рівно за 48 годин до цього обидва гравці вийшли в основі на матч першої збірної України проти Мальти (1:0) в рамках кваліфікації до Євро-2024.

Відзначимо, що матч Україна – Мальта розпочався 19 червня о 19:00, а гра з Україна U-21 – Хорватія U-21 21 червня о 19:00. Наразі питання в тому, як FIFA кваліфікує цей розрив. Якщо після фінального свистка, то пройшло 46 годин.

У Румунії сподіваються, що чиновники покарають "синьо-жовтих" технічною поразкою. У такому випадку в них ще залишаться шанси на вихід із групи.