Капітан французів назвав ганьбою поразку від українців на Євро-2023

Текст: ,  3 липня 2023, 14:59
0
3439
Какере з партнерами не змогли втримати Мудрика

Максенс Какере вважає, що він з партнерами мали виходити до півфіналу виграючи у поєдинку.

Ганьбою та розчаруванням закінчився для французів матч молодіжного чемпіонату Європи проти команди України. Так вважає капітан "синіх" Максенс Какере.

За його словами, він та його партнери розраховували вийти до півфіналу Євро-2023 U-21. Утім не змогли цього зробити, хоча були попереду в рахунку.

"Це величезне розчарування. Ми не зробили того, що було необхідно для перемоги в цьому матчі. Ми вели в рахунку 1:0, але припустилися кількох невеликих помилок, які дозволили їм вийти вперед. Нам не вдалося забити у другому таймі. Ми сильно розчаровані.

У другому таймі ми більше володіли м'ячем, аніж вони, але ми не змогли створити достатньо моментів. У підсумку це позначилося на рахунку.

Це справжня ганьба, тому що у нас була велика мета - пройти до півфіналу, але ми припустилися помилок. Ми маємо взяти на себе відповідальність за це", - цитує Какере офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Україна впевнено обіграла Францію та вийшла до півфіналу Євро-2023.