Україна без шансів розгромлена Іспанією, не зумівши вийти у фінал Євро-2023

2700
Україна програла Іспанії

Півфінальне протистояння молодіжних збірних склалося зовсім інакше, ніж у групі.

У середу, 5 липня, молодіжна збірна України зустрічалася з Іспанією у півфіналі Євро-2023 U-21.

На відміну від протистояння цих збірних на груповому етапі турніру, коли вони розійшлися миром 2:2, поєдинок за вихід у фінал чемпіонату Європи склався на користь іспанців, які розгромили українців з рахунком 5:1.

Джерело: Getty Images

Втім, все починалося досить непогано для підопічних Руслана Ротаня, які зуміли відкрити рахунок у матчі. На 13-й хвилині Артем Бондаренко, скориставшись передачею Михайла Мудрика, з району одинадцятиметрової позначки відправив м'яч точно в нижній лівий кут воріт.

Тим не менш, іспанській збірній вдалося досить швидко не тільки відігратися, але і вийти вперед. Спочатку на 17-й хвилині Абель Руїс, розібравшись із кількома українськими гравцями та обігравши голкіпера, вразив ворота "синьо-жовтих", а потім Оіан Сансет точно пробив низом з-за меж штрафного майданчика.

На початку другого тайму українці спробували виправити ситуацію, створивши кілька моментів, які не увінчалися успіхом, але незабаром іспанцям вдалося лише збільшити відрив у рахунку. На 54-й хвилині Антоніо Бланко, чудово зігравши на підборі та обікравши Георгія Судакова, відправив м'яч у сітку воріт Анатолія Трубіна.

На 68-й хвилині зустрічі Аймару Оросу вдався точний обвідний удар з ліній штрафного майданчика, чим він довів рахунок до розгромного і практично добив суперника. До кінця зустрічі українці вже особливо нічого не могли протиставити іспанцям, а на 78-й хвилині Серхіо Гомес поставив крапку у поєдинку.

Таким чином, Іспанія виборола путівку у фінал молодіжного Євро-2023, де в суботу, 8 липня, побореться за трофей з Англією.