0
1271
Севілья виграла черговий трофей

Іспанський клуб у боротьбі за новостворений трофей здолав еквадорський Індепендьєнте Дель Вальє.

Визначився перший володар Кубку Виклику. Нагадаємо, що турнір спільно започаткували УЄФА і КОНМЕБОЛ. За задумом у ньому мають зустрічатися переможці Ліги Європи і Копа Судамерикана.

У першому розіграші трофея на полі зійшлися іспанська Севілья та еквадорський Індепендьєнте Дель Вальє.

Матч видався не надто щедрим на гольові моменти. У першому таймі рахунок відкрили представники Південної Америки. На 10 хвилині голом відзначився Лаутаро Діаз. Після перерви Севілья діяла небезпечніше. Утім зрівняти рахунок змогла лише у доданий арбітром час. На 90+1 хвилині за "нервіонців" забив Педро Ортіс.

Згідно з регламентом команди, для визначення сильнішого, перейшли одразу до пробиття пенальті. Тут впевненіше виглядала іспанська команда, яка легко виграла серію 4:1. Це дозволило Севільї взяти перший в історії трофей Кубка Виклику.