Текст: ,  3 серпня 2023, 10:31
0
2044
Мудрик допоміг Челсі у матчі з Борусією

Український півзахисник своїми діями допоміг лондонцям зрівняти рахунок у товариському матчі.

Челсі не зміг здолати свого чергового суперника під час турне США. Лондонці зустрічались у Чикаго з Борусією Дортмунд і зіграли унічию 1:1.

Михайло Мудрик розпочинав гру на лаві запасних, проте з'явився на полі вже на 22 хвилині, замінивши травмованого Кристофера Нкунку.

Німецький клуб забив на 80-й хвилині і, здавалося, що Челсі не уникне поразки. Проте лондонці заробили штрафний, який виконав український вінгер. Після серії рикошетів Берстоу забив у ворота суперника.