Український футболіст відзначився голом у Лізі чемпіонів

Текст: ,  9 серпня 2023, 10:00
0
2091
Кочергін знову відзначився у складі Ракува

Владислав Кочергін продовжує забивати м'ячі у складі переможців польської першості Ракува.

Владислав Кочергін продовжує вдало виступати у складі польського Ракуву. Український півзахисник забив свій черговий гол у кваліфікації до Ліги чемпіонів.

Цього разу він відзначився у воротах Аріса із Лімассола. Команда із Ченстохова приймала суперників на власному полі і відкрила рахунок вже на сьомій хвилині зустрічі.

Кочергін вдало відгукнувся на передачу з правого флангу, відправивши м'яч у вже, фактично, порожні ворота кіпрської команди.

Зазначимо, що українець пішов з поля на 73-й хвилині в результаті заміни. На той момент польській клуб вів у рахунку вже 2:0. Утім під завершення гри Ракув пропустив один м'яч у свої ворота, і фінальний свисток зафіксував перемогу господарів 2:1.

Матч-відповідь пройде на Кіпрі 15 серпня, переможець вийде в Q4 Ліги чемпіонів, а клуб, що програє, перейде в Лігу Європи.