Мессі забив і вивів Інтер Маямі у фінал Кубка ліг

Текст: ,  16 серпня 2023, 10:56
0
2953
Мессі знову забив за Інтер Маямі

Український захисник Кривцов також зробив свій доробок у легку перемогу флоридців над Філадельфією.

Інтер Маямі здобув чергову перемогу після переходу до команди Ліонеля Мессі. Клуб із Флориди легко обіграв у півфіналі Кубка ліг 2023 Філадельфію Юніон.

"Рожева" команда вийшла вперед уже на 3-й хвилині. Українець Сергій Кривцов зробив ідеальну вертикальну передачу вперед, і Хосеф Мартінес вразив ціль.

Після цього, на 20 хвилині, настала черга Мессі. Зірковий аргентинець сильно пробив здалеку і воротар був безсилим. А після того, як Альба наприкінці тайму довів рахунок до розгромного, питання про переможця було остаточно знято.

У другому таймі команди ще обмінялись голами і фінальний свисток зафіксував рахунок 4:1 на користь Інтер Маямі.

У фіналі Кубку ліг Інтер зіграє проти Нешвілла.