0
2971
Роналду зіграє в азіатській Лізі чемпіонів

Клуб португальського форварда в неймовірному стилі здобув собі путівку до групового раунду.

Аль-Наср зміг пробитися до групового етапу азіатської Ліги чемпіонів. Щоправда путівку до основного раунду турніру зірковий клуб здобув дуже важко.

У плей-оф саудівці зустрілися з аравійським Шабаб Аль-Ахлі. Після першого тайму рахунок був 1:1, а на початку другого тайму гості забили швидкий гол та довго утримували перевагу.

Утім Кріштіану Роналду та компанія змогли створити неймовірний камбек і вирвати перемогу. На 88-й хвилині аль-Ганам зрівняв рахунок, а в додані арбітром хвилини Ан-Наср довів рахунок до перемоги 4:2. Роналду записав на свій рахунок асист.

АЛЧ. Плей-оф. 22 серпня

Ан-Наср (Саудівська Аравія) - Шабаб Аль-Ахлі (ОАЕ) - 4:2

Голи: Таліска, 11, 90+5, аль-Ганам, 88, Брозович, 90+7 - Аль-Гассані, 18, 46

Кріштіану Роналду опублікував пост у Instagram, у якому підбив підсумки важкої зустрічі.

"Складна гра, але важлива для виходу до ЛЧ Азії перемога! Завжди зберігайте віру до кінця! Ніколи не здавайтесь!", - написав португалець.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Аль-Наср позбавиться зіркового гравця.