Текст: ,  4 вересня 2023, 09:34
0
1929
Райс забив переможний гол у ворота Манчестер Юнайтед

Українець Олександр Зінченко допоміг "канонірам" здобути перемогу в англійській Прем'єр-лізі.

Арсенал здобув вдома перемогу над Манчестер Юнайтед у центральному матчі четвертого туру АПЛ.

Українець Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі лондонського клубу, однак основні події у поєдинку розгорнулись вже після того, як він залишив поле на 76 хвилині в результаті заміни. На той час рахунок на табло був 1:1. Вже за 12 хвилин гості вийшли вперед, утім суддя скасував взяття воріт через мінімальний офсайд.

А розв'язка у поєдинку настала вже у доданий до основного час. Арсенал зміг забити двічі і вирвав перемогу 3:1.