Текст: ,  18 вересня 2023, 09:10
0
1634
Мудрик все ще не може себе проявити в АПЛ

Челсі Маурісіо Почеттіно висловився про гру вінгера Михайла Мудрика у матчі проти Борнмута.

Лондонський Челсі знову втратив очки в англійській Прем'єр-лізі. Цього разу команда Михайла Мудрика розійшлися нульовою нічиєю з Борнмутом, іншого гравця збірної України Іллі Забарного. Під час матчу, головний тренер лондонців Маурісіо Поччетіно був не надто вдоволений діями українського півзахисника і замінив його. Вже після гри аргентинець заявив, що Мудрику ще рано грати в АПЛ.

"Я не можу сказати, що я щасливий, але це була дуже конкурентна гра. Я вважаю, що ми заслуговували на більше, ми заслуговували на перемогу. Ми створили хороші моменти, в першому таймі після 20-30 хвилин ми створили багато моментів і не забили.

З огляду на 12 травм і лише трьох гравців, які були з нами протягом цих двох тижнів та вийшли у стартовому складі, я можу лише сказати, що це були справді хороші зусилля з боку команди.

Ми повинні бути жорсткими в тому, як ми намагаємося реалізувати свої моменти. Нам потрібно довести свою ефективність перед воротами суперника. Нам також потрібно бути спокійними. Але ці обставини не завжди легкі для гравців. Ми не можемо нікого звинувачувати.

В останні 10 хвилин матчу наші крайні захисники та деякі оборонні гравці хотіли виконати завдання атакувальних. Іноді ми не могли ризикувати.

Вболівальники розчаровані ситуацією, але я не хвилююся з цього приводу, тому що ми справді знаємо, що робимо. Коли у нас з’являться гравці, які можуть впливати на гру з лави запасних, а також бути дуже конкурентоспроможним на кожному тренуванні, це буде команда, яка виграє багато ігор.

Сьогодні ми повинні були легко перемагати 1:0 чи 2:0, тому що в перші 30 хвилин у нас були моменти. Якщо ми не забили та не виграли гру, можливо, нам потрібно сказати людям, що цього було недостатньо.

Він стає кращим. Йому все ще потрібно вчитися грати в АПЛ - вона дуже швидкісна. Йому потрібно краще розуміти гру, намагатися більше взаємодіяти з командою. Потрібно дати йому час та кошти для вдосконалення протягом сезону

Марк Кукурелья хворий. На вчорашнє тренування він приїхав з лихоманкою", - цитує Почеттіно ВВС.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Челсі може відправити Мудрика до Бундесліги.