Неймар штовхнув і вдарив м'ячем узбецького футболіста у матчі азійської ЛЧ

1
2651
Неймар штовхнув і вдарив м ячем узбецького футболіста у матчі азійської ЛЧ
Неймар відзначився жахливим вчинком у азійській ЛЧ

Відомий бразильський форвард по-хамськи поводився у першому матчі групового раунду турніру.

Жахливий інцидент стався під час групового раунду азійської Ліги чемпіонів між саудівським Аль-Хілялем та узбецьким Навбахором.

Стався епізод на 60-й хвилині гри, а його автором став відомий бразильський нападаючий Неймар. У ексгравця ПСЖ та Барселони виник конфлікт з футболістом суперників Ізмойловим. Останній ніяк не хотів відходити від м'яча під час штрафного. Зірковий футболіст своєю чергою не вигадав нічого кращого ніж штовхнути опонента, а коли той впав, ще й вдарив по ньому м'ячем.

Утім ще більш жахливою була реакція на хамську поведінку Неймара з боку арбітра, рефері показав тому лише жовту картку.

Зазначимо, що суддя з ОАЕ Мохаммед Абдулла Хассан впродовж всього матчу усіляко намагався допомогти іменитим господарям. Окрім того, що не вилучив Неймара, рефері додав до основного часу гри одразу 14 хвилин, завдяки чому Аль-Хіляль зумів забити гол на 100 хвилині матчу і уникнути поразки. Поєдинок завершився унічию 1:1.

Нагадаємо, раніше ексгравцю МЮ бажали смерті у першому за майже два роки зіграному матчі.