Перший гол Мудрика за Челсі приніс перемогу над Фулгемом

Текст: ,  3 жовтня 2023, 09:10
0
2888
Фулгем не зміг втримати Мудрика

Український півзахисник відзначився дебютним голом за лондонців в офіційних матчах.

Уболівальники нарешті дочекалися першого голу Михайла Мудрика за Челсі в офіційних матчах. Сталося це в сьомому турі чемпіонату АПЛ проти Фулгема.

Саме український півзахисник відкрив рахунок у лондонському дербі влучним ударом на 18 хвилині. Вже за хвилину "сині" подвоїли свою перевагу. Однак саме гол українця став переможним, адже Фулгем так жодного разу вразити ворота суперників не зміг. 2:0 - на користь Челсі.