Роналду забив за Аль-Наср в азійській ЛЧ

0
1857
Роналду продовжує забивати за Аль-Наср

Саудівський клуб впевнено переміг представника Таджикістану у другому колі групового раунду.

Аль-Наср здобув другу перемогу в азійській Лізі чемпіонів. Цього разу команда обіграла на власному полі Істіклол із Таджикистану.

Відзначимо, що свій перший гол в основному раунді турніру забив зірковий нападаючий саудівського клубу Кріштіану Роналду.

Португалець відзначився у середині другого тайму, розпочавши камбек для свого клубу, адже після перших 45 хвилин гості були попереду 1:0. У підсумку Аль-Наср здолав суперника з рахунком 3:1.