Текст: ,  4 жовтня 2023, 15:04
0
480
Шахтар здобув вольову перемогу над Антверпеном

Донецька команда, у нервовому матчі, мінімально здолала однолітків з бельгійського клубу.

Донецькій Шахтар здобув першу перемогу у груповій стадії Юнацької Ліги УЄФА. "Гірники" на виїзді обіграли Антверпен. Зазначимо, що поєдинок вийшов дуже напруженим і перемога гостей стала вольовою.

Господарі відкрили рахунок вже на 14 хвилині гри. Утім вже за чотири хвилини Глущенко з пенальті знову зробив цифри на табло рівними.

Перемогу українському клубу приніс Демченко, який з'явився на полі лише по перерві в результаті заміни. Переможний м'яч він забив на 73 хвилині після передачі Трифаненко.

Наприкінці зустрічі господарі змогли відправити м'яч у ворота, але арбітр зафіксував офсайд.

Таким чином Шахтар набирає три очки та наздоганяє Барселон» та Порту, які пізніше зіграють між собою. У Антверпена очок немає. У наступному турі 25 жовтня українська команда зіграє на виїзді проти Барселони.

Юнацька Ліга УЄФА. Група H. 2 тур

Антверпен U-19 - Шахтар U-19 - 1:2

Голи: Делапорт, 14 – Глущенко, 18 (з пен), Демченко, 73

Шахтар U-19: Кравець, Шелекета, Роспутько, Огарков, Галонський (Бац, 52), Лосенко, Цуканов (Костриця, 77), Бундаш (Трифаненко, 65), Ющенко (Янович, 77), Глущенко, Гармаш (Демченко, 46)

Нагадаємо, матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів між основними складами Антверпена та Шахтаря відбудеться 4 жовтня на Босейлстадіоні. Початок о 19:45 за київським часом.

korrespondent.net проведе пряму онлайн-трансляцію матчу Антверпен - Шахтар.