Текст: ,  5 жовтня 2023, 10:57
0
1748
ван Боммел засмучений поразкою від Шахтаря

Марк ван Боммел підбив підсумки домашнього поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів із "гірниками".

Другий тайм у виконанні гравців Антверпена у матчі проти Шахтаря не підлягає поясненню. Так вважає головний тренер бельгійського клубу Марк ван Боммел.

За словами фахівця, у першому таймі його підопічні повністю контролювали хід поєдинку Ліги чемпіонів, утім у другому, пропустивши швидкий гол, почали панікувати.

"У першій половині матчу ми бачили чудову гру Антверпена. Наша команда була добре організованою, мала специфічну побудову на полі, Шахтар не міг нам протистояти, ми мали перевагу й тому закінчили тайм з рахунком 2:0. Друга половина була геть іншою. Ми пропустили один м’яч, мали шанси зробити 3:1, але в нас це не вийшло. Шахтар змінив тактику, і ми намагалися реагувати на це різними способами. У кінці ми могли отримати нічию, але Тобі не скористався шансом. Тож, маємо те, що маємо, – 2:3.

Як я вже пояснив, тут йшла мова про організацію. У першому таймі організація гри нашої команди була побудована стабільно добре, у другому ми повинні були слідувати за суперником, і це збивало нашу тактику, наші дії. Крім того, моменти йшли один за одним, і тут ми побачили свої мінуси.

Це складний момент, адже три пропущені голи поспіль залишають неприємний осад. Та знов-таки, якщо говорити про увесь матч, то в першій половині ми контролювали ситуацію, а в другому таймі все змінилося. Проте на полі під час гри є багато речей, на які ми не можемо вплинути, тому що вони йдуть ланцюгом одна за одною. Десь відбувається нелогічний гол, і все. Деталі часто визначають хід гри, і тут так було", - цитує ван Боммела сайт Шахтаря.

Нагадаємо, раніше результат матчу Антверпен - Шахтар прокоментував головний тренер Шахтаря Патрік ван Леувен.