Текст: ,  17 жовтня 2023, 09:10
0
1691
Бражко з партнерами перемогли грізних англійців

Підопічні Унаї Мельгоси на останніх хвилинах вирвали перемогу у матчі кваліфікації Євро-2025.

Молодіжна збірна України продовжує свій переможний шлях у кваліфікації до Євро-2025. "Синьо-жовті" здобули вже третю перемогу поспіль. Цього разу не встояла команда Англії.

Нагадаємо, англійці є чинними володарями трофею молодіжного Євро, а тому вважались беззаперечними фаворитами номінально гостьової для себе гри.

Утім підопічні Унаї Мельгоси в емоційному поєдинку зуміли здобути перемогу з рахунком 3:2. Після першого тайму українці вели з перевагою в два м'ячі завдяки голам Назара Волошина та Олега Очеретька. Однак у другій половині англійські зірки змогли зрівняти цифри на табло. Відзначились Ноні Мадуеке та Чарлі Крессвелл. Проте вже у компенсований до матчу час Ілля Квасниця вирвав для українців переможний результат.