Мілан і Наполі розійшлися бойовою нічиєю у Серії А

Текст: ,  30 жовтня 2023, 11:27
0
320
Дубля Жиру не вистачило Мілану для перемоги

"Россонері" примудрилися упустити перевагу у два голи, яку здобули над господарями у першому таймі.

Мілан та Наполі зіграли у нічию у центральному матчі 10 туру італійської Серії А. Гра, яка відбулась на Стадіо Дієго Армандо Марадона, мала два абсолютно різні тайми.

У першому домінували гості, які завершили ігровий відрізок з рахунком 2:0 на свою користь. Дубль у складі "россонері" зробив Олів'є Жиру.

Утім вже після перерви гру під свій контроль повністю взяли господарі. Діючі чемпіони Італії змогли відіграти відставання у рахунку і завершити матч у нічию.