571
Шахтар не залишив шансів Антверпену у Юнацькій лізі УЄФА

Донецький клуб вдруге обіграв представників Бельгії у престижному єврокубку серед команд U-19.

Шахтар U-19 переміг Антверпен U-19 у рамках п'ятого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА.

Підопічні Олексія Бєліка першими відкрили рахунок завдяки голу Ющенка. Бельгійський колектив відігрався по ходу другого тайму - Вандеплас завершив атаку своєї команди.

Утім вже за кілька хвилин "гірники" знову вийшли вперед після влучного удару Ломаги реалізував свій момент. А остаточну переможну крапку поставив Савін, який забив за кілька хвилин до фінального свистка арбітра.

Шахтар зумів здобути перемогу, яка стала лише другою в поточному розіграші Юнацької ліги УЄФА. Раніше донецька команда також здолала Антверпен на виїзді 2:1. Раніше Шахтар U-19 також програв Порту 1:4, і двічі поступився Барселоні 0:2 і 0:3. "Гірники" посідають третє місце в групі з 6 балами.

Юнацька Ліга УЄФА. Група Н. 28 листопада

Шахтар U-19 - Антверпен U-19 3:1

Голи: Ющенко, 7, Ломага, 69, Савін, 83 - Вандеплас, 60

Нагадаємо, поєдинок основних складів Шахтаря і Антверпена у груповому матчі Ліги чемпіонів також відбудеться сьогодні, 28 листопада. Команди зіграють в Гамбурзі на Фолькспаркштадіоні. Гра почнеться о 19:45 за київським часом.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp