Голанн встановив ще два рекорди Ліги чемпіонів

Корреспондент.net,  29 листопада 2023, 12:38
0
1692
Голанн продовжує бити рекорди у Лізі чемпіонів

Молодий нападник англійського Манчестер Сіті продовжує вражати своєю результативністю у турнірі.

Вдвічі особливою стала перемога Манчестер Сіті над Лейпцигом у Лізі чемпіонів для Ерлінга Голанна.

Зазначимо, діючі володарі трофею, напередодні програвали після першого тайму німецькому клубу 0:2. Утім за другий тайм змогли не лише відігратися, а й вирвати перемогу 3:2.

Початок камбеку поклав саме м'яч у виконанні Голанна, забитий на 55 хвилині зустрічі.

Як зазначає ESPN, для норвежського нападника цей гол став 40-м у кар'єрі в Лізі чемпіонів, і він встановив рекорд. Адже для того, аби забити 40 голів, футболісту знадобилася рекордно мала кількість матчів - усього 35.

Також Голанн став наймолодшим гравцем, який подолав позначку в 40 голів у Лізі чемпіонів - він зробив це у віці 23 років і 130 днів. Попереднім рекордсменом за цим показником був Кіліан Мбаппе.

Нагадаємо, також напередодні Шахтар переміг Антверпен і забезпечив собі продовження виступів у єврокубках.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp