Голкіпер Гента зламав ногу у грі з Зорею, вибиваючи м'яч від воріт

Корреспондент.net,  1 грудня 2023, 13:43
2181
Голкіпер Гента зламав ногу у грі з Зорею, вибиваючи м яч від воріт
Нарді отримав важкий перелом і у цьому сезоні більше не зіграє

Поль Нарді отримав жахливу травму у поєдинку п'ятого туру групового раунду Ліги конференцій.

Приємним і водночас дуже сумним став матч п'ятого туру групового раунду Ліги конференцій для бельгійського Гента. Нагадаємо, команда легко перемогла луганську Зорю 4:1, і забезпечила собі місце в плей-оф турніра.

У той же час Гент на тривалий період втратив свого голкіпера Поля Нарді. Як повідомляється на сторінці бельгійського клубу у соцмережі, француз зламав ногу.

Причому зробив це у досить дивний спосіб. Інцидент стався в середині другого тайму. 29-річний голкіпер отримав відкритий перелом, виконуючи удар від воріт.

На 65-й хвилині зустрічі воротар, перебуваючи під пресингом гравця "чорно-білих", вибив м'яч у поле. Незважаючи на звичайну дію, Нарді впав на газон, кричачи від болю. Як виявилося, голкіпер на рівному місці отримав перелом гомілкостопу - Владислав Бугай його не торкнувся. Футболіст не зміг самостійно залишити поле, йому знадобилася допомога медиків.

Нарді отримав важку травму у матчі проти Зорі

Воротар Гента не зміг самостійно піднятись з газону

Головний тренер Хейн Ванхазебрук розповів, що подія шокувала команду. "Він щойно повернувся після травми голови. А тепер це. Зараз нам доведеться почекати та подивитися", - заявив він.

Зазначимо, що Нарді провів цього сезону 13 матчів за Гент у всіх турнірах. Воротар виступає за за клуб з вересня 2022 року.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp