Арсенал у божевільному матчі здолав Лутон в АПЛ

Корреспондент.net,  6 грудня 2023, 09:40
0
1863
Лутон дав Арсеналу справжній бій

Український футболіст Олександр Зінченко залишився на лаві запасних і вийшов на допомогу у другому таймі.

Одразу сім забитих голів побачили глядачі у матчі 15 туру чемпіонату Англії з футболу між Лутоном і Арсеналом. Незважаючи на те, що команди знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці, матч вийшов рівним, а перемогу "каноніри" змогли вирвати вже перед самим фінальним свистком.

Зазначимо, український футболіст Олександр Зінченко вийшов на поле в складі Арсеналу на 64-й хвилині, вже за рахунку 3:3.

АПЛ. 15-й тур. 5 грудня

Лутон Таун - Арсенал - 3:4

Голи: Ошо, 25, Адебайо, 49, Барклі, 57 – Мартінеллі, 20, Жезус, 45, Хаверц, 60, Райс, 90+7.

Лутон: Камінскі, Каборе, Белл, Ошо, Менджі, Дауті (Джайлз, 88), Таунсенд (Огбене, 62), Барклі, Раддок-Мпанзу (Кларк, 88), Браун (Чонг, 61), Адебайо (Морріс, 61).

Арсенал: Райя, Уайт, Габріел, Саліба, Ківіор (Зінченко, 64), Едегор, Райс, Хаверц, Мартінеллі (Троссард, 64), Сака, Габріел Жезус.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp