Мудрик приніс перемогу Челсі у Кубку ліги

Корреспондент.net,  20 грудня 2023, 09:04
0
3561
Мудрик зрівнює рахунок у матчі з Ньюкаслом

Лондонський клуб у важкому протистоянні здолав іншого представника Прем'єр-ліги Ньюкасл.

Михайло Мудрик став головним героєм зустрічі 1/4 фіналу Кубка англійської ліги Челсі зустрічався з Ньюкаслом.

Українець розпочав матч на лавці запасних і з'явився на полі лише на 78 хвилині, коли лондонський клуб програвав 0:1, форвард Каллум Вілсон зумів відзначитись на 16-й хвилині.

Утім за відведений час Мудрик встиг забити гол, який зрівняв рахунок. А згодом забив вирішальний пенальті у післяматчевій серії 11-метрових.