Корреспондент.net,  1 січня 2024, 09:05
0
1261
Арсенал провалив кінець 2023 року

Підопічні Артети програли друге лондонське дербі поспіль і впали на четверте місце у чемпіонаті.

Арсенал потрапив у кризу в чемпіонаті Англії. Підопічні Мікеля Артети програли другий матч поспіль в АПЛ і знову були биті у лондонському дербі.

"Каноніри" добре розпочали гостьовий поєдинок проти Фулгема і відкрили рахунок вже на п'ятій хвилині. Утім після цього відзначались лише господарі. Забивши по голу у кожному з таймів Фулгем здобув вольову перемогу 2:1.

Як підсумок, колектив Мікеля Артети опустився на 4 місце, не зумівши перемогти в останніх трьох матчах. У "канонірів" 40 очок в активі. Фулгем має на своєму рахунку 23 набраних пункти та йде на 13 місці.